Kelly tregon pagesën më qesharake që ka marrë për një live b

Mbrëmjen e djeshme në Soiree kanë qenë të ftuar disa këngëtarë që disa vite më parë kanë qenë shumë prezentë në skenë me hite të shumta. Ndër ta ishte dhe Kelly, këngët e së cilit në ato kohëra ishin ndër më të dëgjuarat.

Ai ka treguar për fillimet e tij në muzikë dhe ka thënë edhe shifrën më të vogël që është paguar ndonjëherë, por ka theksuar se ka kënduar dhe performuar edhe falas, pa marrë asgjë në këmbim.

“Falas sa të duash. Më e vogla ka qenë 50 mijë lekë (të vjetra). Dhe jo në koncert, por për live”, -tha ai.

Kelly nuk ka hequr dorë nga muzika, edhe pse nuk është më aq i pranishëm në skenë sa dikur. Ai dhe bashkëshortja e tij Enisa janë prindër të një djali, të quajtur Liam.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *