‘La Casa de Papel’ sezoni i pestë është pranë dhe traileri u lançua sot.

Ekskluzivitet i ‘Netflix’ seriali me në qendër një bandë hajdutësh që e deshi e gjithë bota, do të mbyllë kështu serialin përfundimisht.

Ky është sezoni i fundit dhe fansat janë shumë të entuziasmuar sepse ngjarjet kanë mbetur në kulmin e tyre. Nga traileri nuk kuptohet shumë për ngjarjet, ama datat i kemi dhe janë dy.

Në 3 shtator volumi i parë dhe në 3 dhjetor volumi i dytë. Pas pushimeve të verës na pret seriali.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here