Kërcënoi gjyqtaren, u arrestua me bujë në mes të qytetit, ja kush është ky person

Policia ka dhene te tjera detaje per te arrestuarin sot qe ka kercenuar nje gjyqtare.

Në pranga ka rënë Andri Leka, 39 vjeç, lindur në Durrës dhe banues në Tiranë.

Njoftimi nga policia e Tiranës

Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, si rezultat e një pune të mirëorganizuar, tek “Komunq e Parisit” kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në ambientet e Komisariatit e shtetasit A. L., 39 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja e gjyqtarit”, për veprime të metejshme hetimore.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *