Një lajm i hidhur është mësuar sot. Ka ndërruar jetë në moshën 64-vjeçare aktori i njohur amerikan Joseph Siravo, i njohur për rolin e tij në serialin e famshëm “The Sopranos”.
Siravo është një ndër aktorët më të famshëm në dramën ma fioze të HBO “The Sopranos”, në të cilën ai portretizoi babanë e Tony Soprano gjatë rikthimeve në fëmijërinë e shefit gangster në vitet ’60.
Artisti prej kohësh ishte në një be teje të gjatë me kancerin. Ishte miku i tij, Garry Pastore i cili e dha këtë lajm të hidhur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Pusho në paqe shoku im. Do të më mungosh. Deri në takimin e radhës.

Rikujtojmë, se rolet e tjera televizive të dramatistit përfshijnë gjithçka, nga “Për jetën” te “Ligji dhe rendi” deri te “Njerëzit kundër OJ Simpson: Historia Amerikane e Kr imit”.
Aktori dhe producenti gjithashtu bëri një bujë në ekranin e madh, me rolet e tij dytësore në “Carlito’s Ëay”, Adam Driver’s “The Report”, “Equity,” Motherless Brooklyn “,” The Ëannabe “dhe” Shark Tale “. /24news

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here