Kini kujdes/ Ja shenjat më hakmarrëse të horoskopit!

0
134

Bëni mirë të mendoheni gjatë përpara se të krijoni diçka jo të këndshme me ta!

Peshqit

Peshqit mund të duken të pafajshëm, por ndjeshmëria e tyre ekstreme është diçka të cilën duhet ta keni kujdes.

Nëse ofendoni një peshk, më vonë ai do t’jua kthejë në mënyrën që nuk e kishit imagjinuar.

Do zgjoheni një ditë dhe do kuptoni se arsyeja pse nuk po ju ecën puna, është pikërisht dëmi që ju ka bërë një peshk.

Demi

Nëse mendoni të mërzisni një dem, do përjetoni një ferr të vërtetë më pas. Edhe demi nuk harron lehtë.

Ai nuk do të tërhiqet në kërkimin e tyre për t’ju bërë keq.

Akrepi

Akrepi është një nga shenjat hakmarrëse të zodiakut.

Edhe nëse kalojnë shumë vite, një akrep kurrë nuk e harron inatin që ka me ju.

Mënyra që do gjejnë për t’u hakëmarrë është edhe e frikshme, pasi imagjinata e tyre është e madhe.

Virgjëresha

Virgjëresha mund të jetë më pak hakmarrëse në këtë listë.Forma e hakmarrjes së Virgjëreshës vjen në valë jo shumë agresive.

Mos u mashtroni me këtë gjë, pasi ajo mendon më gjatë për t’u hakëmarrë me ju. Kujdes!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here