Aurela Gaçe shfaqet e pikëlluar: Më mungon frymëmarrja ime, sa të jem gjallë…

0
183

This post has already been read 179 times!

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka kujtuar me postimet e fundit në rrjetet sociale disa nga momentet më të bukura në skenë, aty ku ka dhuruar gjithmonë shumë emocione për të gjithë fansat e saj.

Aurela Gaçe - Wikipedia

Artistja ka ndarë disa nga performancat, ku shfaqet pranë publikut që e ka duartrokitur përherë.“Më mungon frymëmarrja ime!

Këto video mi kujtoi mikesha ime @migena_shehaj . I pashë ne profilin e saj, e të them te drejtën … u ligështova. Thjeshtë ndava me ju ndjesinë e momentit,teksa shikoja keto momente. Eshtë profesion, por arsyeja pse u kthye në të tillë është sepse për mua është si ajër ,oksigjen , diell që më ngroh shpirtin edhe në ditë te vështira, me bën te ndihem gjalle teksa jap veten ne skenë. UNË E DUA ATË QE BËJ.

E KJO MË LUMTURON. Lum kush ka njohur e prekur momentet per te cilat flas.
Çdo profesion eshte i bukur e te lumturon nëse brenda ka ❤ e pasion. Kenga e fundit eshte perla e #Dr.Florit @ëestsidefamilyofficial . E kendoj per te kujtuar mikun tim, kudo qofsha!”, ka shkruar Gaçe në një prej postimeve të saj të fundit.

Aurela Gace recounts the difficult period: 'My quarantine lasted 6 months' - Showbiz dhe TV

Aurela Gace: 'So are sisters to each other, always there, spiritually!' - Showbiz dhe TV

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here