Kishin menduar edhe dasmën dhe pse ishin të rinj, po 16-vjeçari sëmuret/ Fotot teksa e dashura e përqafon për herë të fundit dhe i jep lamtumirën ta rrëqeth shpirtin

0
27

This post has already been read 13 times!

Sado që mundohemi jeta nuk është gjithmonë e bukur dhe e lumtur. Por historia e një vajze të re është shumë e trishtë.

Edhe pse ishte shumë e vogël në moshë ajo donte të martohej me të dashurin e saj, por ai humbi jetën. I dashuri i saj Blake Ward 16 vjeç pas një aks identi në det nuk mundi të përmisohej.

Stéphanie Ray 15 vjeç e humbi të dashurin e saj, para se paisja që e mbante atë në jetë ajo e puthi dhe e përqafoi dhe i tha lamtumirë përgjithmonë.

16-vjeçari u mor nga një valë ndërsa po n otonte në detit Irlandez. Ai shoqërohej nga dy miqtë e tij të cilët të cilët shpë tuan.

Fatk eqësisht, Blake nuk kishte të njëjtin fat, pasi ai u gjet më vonë. Edhe pse ai u transportua me urgje ncë në spital , adoleshenti nuk ia doli. Fotot e tij në momentet e fundit teksa e dashura e puthi dhe përqafoi ka prekur këto që i ka parë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here