Kishte fëmijët për të ushyqer, humb jetën duke punuar në Rrugën e Arbërit shqiptari: I ra sipër…

0
28

This post has already been read 25 times!

Një 53 vjeçar ka gjetur vd ekj en teksa punonte për ndërtimin e Rrugës së Arbrit. P oli cia e Dibrës bën me dije se shtetasi Astrit Alla, ishte duke punuar me një automjet të r ëndë vinç për ndërtimin e një prej urave në zonën e Klosit kur është aks id entuar.

Rruga e Arbrit, shpallet fituese firma e përfolur një vit më parë

Ngjarja është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 09:40 minuta. Njoftimi:

Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit Fshat, Klos, është ak sidentu ar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Gr upi het imor ndodhet në vendngjarje dhe vijon het imi për zbardhjen e shka qeve të ngjarjes.

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here