Categories: Uncategorized

Kjo eshte vajza qe nuk kreu marrëdhënie s*ksuale për 110 ditë, e papritur ajo që i ndodhi më pas

Nixalina nga Londra ndërmori këtë nismë si një zhgënjim ndaj meshkujve. Kjo, sepse që kur ka qenë 15 vjeçe, çdo i fejuar e ka tra.dhtuar ose ka refuzuar që të kenë diçka më serioze bashkë.

Më pas ajo u betua se nuk do kryente marrëdhënie s*ksuale dhe se nuk do lidhej me askënd.

Pasi zemra ime u thye disa herë me radhë, kuptova se kishte ardhur momenti të gjeja se kush ishte motivi që raportet e mia përfundonin të gjitha në të njëjtën mënyrë”, u shpreh ajo.

Mirëpo, pasi kishin kaluar më shumë se katër muaj, në ditën e 110 ajo vendosi që të pranonte ftesën e një djali për të dalë dhe pranoi pa e ditur se do ndodhte diçka e papritur.

U ndjeva sërish e lirë. E kuptova se nuk kam pse të refuzoj apo t’u përgjigjem njerëzve lidhur me dëshirat.

Mbi të gjitha, kuptova se mund ta shijoj s*ksin, pa iu hapur apo dorëzuar një mashkulli”, ka thënë ajo. Tashmë Nixalina e ka të qartë se mund të kryejë marrëdhënie s*ksuale me këdo, pa u ndjerë fajtore.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

12 hours ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

12 hours ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

12 hours ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

12 hours ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

12 hours ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

24 hours ago