Vajza e Ermal dhe Ariana Fejzullahut festoi një vjetorin e lindjes disa ditë më parë.

Ajo tashmë është rritur dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë, ndërsa ka filluar të hédhë hapat e parë dhe të belbézojë rrokjet e para.

Ariana ka postuar në instagram një video të vogëlushes e cila fillon të ecë duke u mbàjtur nga parvazi i dritares.

Ana mbàn veshur një fustan shumë të bukur, flokët i ka kapur një bishtalec të vogël sipër dhe fillon të ecë ndërsa thotë mama.

Ndërsa në një video tjetër të postuar po në të njëjtin vend, vogëlushja kërcen e lumtur në majë të gishtave.

Ariana dhe Ermali organizuar disa ditë më parë një festë shumë të këndshme për të voglën e tyre ku ishin të ftuar miq dhe familjarë në një atmòsferë shumë të veçantë festive.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here