Categories: Uncategorized

Klaudia Pepa feston ditëlindjen, por surpríza e lé pa fjalë (VIDEO)


Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa feston sot datëlindje.

Për ju që nuk e dini, ajo mbùsh 28 vjeç, ndërkohë jeni të njohur me faktin se këto vitet e fundit të karrierës i ka shpénzùar në Itali, ku na ka bërë krenarë me arrítjet dhe prezencën e saj në disa prej emísioneve më të réndésishëm të vendit fqínj.

Datëlindja e saj ka nisur në mënyrën më specíale sot, teksa Klaudia ka marrë një surprízë të veçantë.

Një atmosferë krejt uníke e cila e ka línë balerinën pa fjalë.

Pranë vaskës shohim gjithashtu dy pije të servírura mbi flamíngo të vogla.


Balerina e ka ndàrë këtë moment me ndjékësit në Instagram, ku tregon dhomën e hotelit që po qëndron të mbùluar me tollùmbaca dhe me një vaskë me shkumë, me një pamje shumë të bukur, e gjitha gati për Klaudian.

Në shkrimin bashkangjítur me videon, ajo shkruan se është shumë e emocíonuar dhe falënderuese.

Ajo që duam të dimë ne sigurisht është se kush ja ka përgatitur balerinës surprízën, duke qenë se duket shumë romantike.

Ndoshta një person i afërt me zemrën? Fundja kjo nuk është hera e parë që Klaudia mérr dhurata të tilla.

Gjithsesi e sigurt është që kur e nis ditën në këtë mënyrë, në vazhdim do të bëhet gjithnjë e më e bukur.

Edhe ne i bashkohemi urimeve për të, gëzuar datëlindjen Klaudia, shumë urime!

Balerina prej vitesh tashmë jeton dhe punon në Itali ku e bë famshme pas pjesëmàrrjes së saj në “Amici” ku arriti të spíkaste falë profesíonalizmit dhe talentit në fushën e baletit.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago