Komenti i Julit “trazon” studion e PërPuthen, Sindi ngrihet të…

0
12

Gjatë ditës së sotme në emision pati shumë debate e diskutime mbi atë çfarë ndodhi në “Prime” dhe jo vetëm. Gjatë kohës që transmetohej takimi mes Sindit dhe Muratit, një koment nga Juli konkurrenti më i ri i emisionit duket se ndezi gjakrat dhe i dha një tjetër rrjedhë ngjarjeve.

Menjëherë pas këtij komenti në studio të gjithë filluan të qeshin e të komentojnë, ndërsa Mevlani tha se ky ishte thjesht një koment. Por as si koment nuk i pëlqeu asapk Sindit e cila u ngrit të godasë Mevlanin, por u ndalua nga konkurrentët, por Sindi vendosi të largohej nga studioja.

Mevlani: Nuk tha ndonjë gjë, se kompliment ishte

Sindi: Seriozisht e keni ju, mjaft tani boll!

Menjëherë më pas Sindi çohet dhe kërkon të godasë Mevlanin, por aty ndërhyjnë të gjithë konkurrentët duke bërë që më pas ajo ta lërë studion.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here