Categories: Uncategorized

Kontrolle ne cdo cep te Shqiperise, perseri nuk ndalet kri.mi. Qello.hen babe e bir, babi nuk ia del dot dhe humbet jeten

DURRËS– Babë e bir, Armando Baboci dhe Erald Gjini, janë plagosur me armë zjarri në lagjen 13 të Durrësit pas një konflikti të momentit. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se të dy të plagosurit janë nisur me urgjencë me spitalin e Durrësit, ku edhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani është bërë me dije se përplasja ka ndodhur për motive banale, në një lokal të qyterit, por ende nuk dihen detaje. Fillimisht palët janë përplasur me mjete të forta, ndërsa më pas janë nxjerrë armët.

Pas marrjes së informacionit, Policia ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje duke shoqëruar për në Komisariat 6 persona, mes tyre edhe i dyshuari kryesor. Të gjithë po merren në pyetje nga hetuesit për të bërë të mundur zbardhjen e konfliktit

Policia e Durrësit ka bërë me dije detaje lidhur me plagosjen e ndodhur pasditen e sotme. Sipas njoftimit të Policisë, babë e bir janë plagosur pas një konflikti të momentit, por të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë që kanë shoqëruar në Komisariat 6 persona, mes tyre dhe autori i ngjarjes, por nuk jepen të dhëna për shkak të hetimit.

Ndërron jetë Armando Baboçi. Ai bashkë me të birin, Erald Gjinin (ka ndryshuar emrin) u plagos, mbrëmjen e sotme në Durrës.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago