Një person është pla gosur rëndë teksa po punonte me një mjet pune, traktor, në Korçë.

Mësohet se punonjësi ka marrë pla gë të rënda në trup dhe është dërguar me ur gjencë në spitalin e Korçës.

Paraprakisht mësohet vetëm që punonjësi është pë rplasur nga mjeti aks identalisht.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Porodinë të Korçës./a.m/NOA.al

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here