Kot bën sikur kërkon nuse/ Saimirit i dalin sheshit të palarat: Ja cfarë nuk pamë në takimet me pullë të kuqe

0
14

Gjatë puntatës së djeshme në ‘Love Story’ u trasmetuan tre takime të ‘Pricit Modern’ Saimirit me Generdën, Xhesin dhe Merin.

Mirëpo, duket se gjatë xhirimeve jo çdo gjë ka shkuar siç ishte planifikuar, dhe dy nga këto detaje nuk ju shpëtuan dot as syve të publikut.

Më poshtë keni dy videot në fjalë, të cilat nëse nuk i kuptoni me shikimin e parë, do t’ju vijnë në ndihmë komentet e ndjekësve.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here