Categories: Uncategorized

Kozma Dushi tregon pengun e tij, doja shume qe te ….

I ftuar në programin ‘E diell’, këngëtari i njohur i muzikës së lehtë, Kozma Dushi ka shprehur një prej pengjeve të tij në jetën artistike.

Ai ka treguar e si nuk mundi asnjëherë të bëjë një bashkëpunim me artisten e njohur, Irma Libohova. Kozma Dushi ka shprehur vlerësimin dhe konsideratën e madh për të dhe u shpreh se e dëshrionte aq shumë një duet me këngëtaren e njohur të muzikës shqiptare të cilën e ka edhe mikeshë të mirë.

Irma Libohova nga ana tjetër, postoi këtë pjesë të intervistës në profilin e saj në Instagram me mbishkrimin: “Duet s’bëmë o Komi, por këngën ‘Lot me ty o djalë se ta di merakun’ e këndoj e të përshëndes gjithmonë. Respekt për kolegët e mi”.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago