Kryemadhi ‘ngacmon’ Fevziun në studio, Blendi: Do të doja një…por s’dua të mërzitet Meta

0
133

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka shkëmbyer disa replika me moderatorin Belndi Fevziu mbrëmjen e sotme.

E ftuar në studio, gjë që iu premtua nga vetë Fevziu pak ditë më parë, Kryemadhi e thumboi moderatorin, duke e përgëzuar që e thirri sonte, sepse sipas saj, burrat nuk e mbajnë fjalën.

Fevziu nuk ia ktheu, duke shtuar se nuk donte të mërziste Ilir Metën.

Pjesë nga biseda:

Monika Kryemadhi: Mirmbrëma Fevzi dhe të përgëzoj…faleminderit që më ftove se burrat zakonisht s’e mbajnë fjalën

Blendi Fevziu: Do të të thosha një batutë por kam hall se mos mërzitet Ilir Meta…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here