Ku e le nënën o bir? Makina u bë copash, jep shpirt 26-vjeçari shqiptar

0
173

This post has already been read 169 times!

Një ak side nt me vd ek je ka ndodhur në rrugën Fushë Krujë Krujë – Kurbin. Vik ti ma është një djalë 26 vjeç, pasagjer në një makinë Audi, e cila ka humbur kontr ollin dhe ka dalë nga rruga.

Aksident me vdekje në rrugën Fushë Krujë - Kurbin

Shoferi u pla gos me bordurën e rrugës dhe u lë ndua. Ai është dërguar në spital, kurse pasagjeri ndërroi jetë.

Ide ntiteti i vikt i mës dhe i të pla go surit ende nuk është dhënë.

Tre automjete përfshihen në aksident - Tv Klan

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here