Kujdes sepse situata… –

Dashi

Do keni një bisede shume zhgënjyese me një partner erotik. Ose do takoni personin me manipulues qe do ju ndikoj keq ne ndjenja apo zhgënjejë.

Demi

Do kuptoni qe jeni tradhtuar ne ndjenje dhe duhet te merrni nje vendim. Kjo do ndikoj ne clirimin tuaj ne te ardhmen.

Binjaket

Personalisht do ndjeheni bosh megjithse jeni arritur nje qellim ne nje ceshtje pune dhe karriere. Bilanci shpitreror eshte me minus.

Gaforrja

Problem ligjor ose me nje partner qe keni lidhje ne distance. Kujdes ne takime te fshehta pasi ka mundesi skandali.

Luani

Kujdes me detyrimet ekonomike dhe premtimet qe mund te keni dhene ne nje bashkepunim. Mund te bini ne nje kurth qe mendoni se e keni bere ju per te tjeret.

Virgjeresha

Duhet te kontrrolloni emocionet dhe ndjenjat para se te shpreheni pasi situata eshte e paqarte dhe momenti i rreshkitshem per te bere narredhenie te deklaruara

Peshorja

Me mire te ndermerni nje udhetim apo nje bashkepunim me jashte sesa te vendosni te beni nje investim kete periudhe ne punen tuaj egzistuese

Akrepi

Ju ngelet ëndrra dhe romantizmi si potencial energjie. Përdoreni për veten tuaj pasi nuk do keni me ke ta ndani. Te gjithë janë bote te tjera ireale.

Shigjetari

Ëndrra për një shtëpi ideale dhe një familje ideale mund te kushtoj shume ekonomikisht ose shpirterisht dhe diku do humbi rrugën.

Bricjapi

Marredheniet ne pune apo lajkat e dikujt do jene shume zhgënjyese përpara qëllimeve dhe situatave qe keni kohe qe i keni ëndërruar dhe njohur.

Ujori

Shume shpenzime per njerëz dhe gjera qe nuk ja vlejnë por qe duken për momentin qe janë interesante. Do josheni nga një person ne shenjen e binjakeve.

Peshqit

Keni pasur nje mendim shume te gabuar per veten dhe i keni mbivleresuar disa narredhenie familjare apo nje person qe e keni futur ne shtepine tuaj. Do zhgenjeheni.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *