Kujt ja priste mendja/ Mbyllet papritur kufiri me Greqinë: Ja kur pritet të hapet sërish

0
19

Nëse keni plane për të udhëtuar sonte ose nesër drejt Greqisë, ky njoftim është për ju.

Pika kufitare e Kakavijës është mbyllur, pasi pala greke ka paralajmëruar një g revë.

Mësohet se gr eva e tyre do të zgjasë 24 orë dhe gjatë kësaj fashe orare nuk do lejohet të kalojë asnjë mjet.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here