Kujtim Gjuzi ka “denoncuar” në rrjete sociale mungesën të një vote. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Gjuzi shkruan se Krujë kanë votuar dy kandidatë me bashkëshortet dhe se ka të paktën katër vota, ndërsa i janë shënuar vetëm 3 vota.

“Mashtrimi i rradhes Numuratoret politike te ps + pd ne kruje nuk kane lene as 4 votat e dy kandidateve vendas.

Te pakten 2 = 2 = 4 or numuruesit e lb 7×7=42 Kandidatet bashke me zonjat e tyre bejne 4 vota o hajna

Sa turp te vjedhesh e te grabisesh voten e qytetareve krutane dhe kur e ben dhondrri hajn ashte ma zi se lumi i zezes ne fk” shkruan Gjuzi.

Mire po pranohet se ia kane vjedhur nje vote Kujtim Gjuzit, por nuk zgjidhet dor rebusi se si e kane ndare PS e PD kete vote per ta futur ne “koshin” e votave te tyre!


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here