Kush është djali nga Fieri? Direkt pas ndarjes, Tea Trifoni në një lidhje të re

Tea Trifoni u bë e famshme tek ‘Për’puthen’. Jeta e saj private ka qenë shpesh në epiqendër të lajmeve rozë.

Së fundmi ajo ka rrëfyer për mediat se është në një lidhje të re. Ajo ka thënë se e ka gjetur veten papritmas e zhytur në pëlqim ndaj një djali që e ka njohur rastësisht dhe djali ishte nga Fieri, shok me Fation Kuqarin.

“Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fatjonin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”,-deklaroi Tea për mediat.

Ndër të tjera, i dashuri i saj është djalë i thjeshtë i panjohur për publikun. Përshtypje i bënë komplimentet që mori për karakterin dhe inteligjencën e jo nga ato të zakonshmet që merr për sytë. Gjithashtu Tea tregoi se ata kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë me njëri-tjetrin.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *