Categories: Uncategorized

” Kush kopjoi ke”? Tayna dhe Elvana Gjata bëjnë xing me bikinit

Elvana Gjata është rikthyer në rrjetet sociale pas një mungese të gjatë.

Këngëtarja e njohur postoi një galeri fotosh në Instagram, ku duket në superformë.

Ajo pozoi e veshur me bikini të markës “Channel”, kapele në kokë dhe atlete të bardha.

Mirëpo, Elvana Gjata ka bërë xing me veshje me kolegen e saj, reperen Tayna.

Pothuajse në të njëjtin orar, Tayna ndau me ndjekësit në Instagram foto e veshur me të njëjtat bikini të “Channel”.

Por nuk dihet se kush ka kopjuar kë. Megjithatë të dyja këngëtaret duken shumë seksi me bikinit.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago