Moderatori dhe aktori Gentian Zenelaj ka reaguar pak më parë për ndarjen nga jeta të artistit të madh Guljelm Radoja. Zenelaj teksa publikon foton e të ndjerit, shkruan se është i pikëlluar nga ky lajm.

“Kush vdes në këmbë???

Burrat si ty miku im.

Më trishtove shumë Profesor i dashur.

Qofsh i parajsës Gulielm Radoja.”, shkruan Zenelaj.

 

This slideshow requires JavaScript.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here