Kuvendi mblidhet një ditë pas lajmit bombë nga SHBA, por ja ç’pritet të ndodhë sot –

Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, në orën 10:00.

Kryefjalë e diskutimeve të sotme do të jetë vendimi i DASH ku shpalli non grata ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij.

Ky vendim solli reagime të mëdha në politikën shqiptare.

Ndërkohë që në rend të ditës janë parashikuar që të diskutohet edhe për disa marrëveshje.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *