Ky është 41 vjeçari që humbi jetën në Pogradec

0
30

This post has already been read 23 times!

POGRADEC

Është zbuluar identiteti i personit që humbi jetën mesditën e sotme në Pogradec, ndërsa ra nga lartësia duke rregulluar antenën.

Ai është 41 vjeçari, Aurel Spaho.

Spaho ra nga kati 5-të i ndërtesës dhe gjeti vdekjen e menjëhershme.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here