Labe vëlla s’ka shaka me të! Aurela ua thotë një më një kolegëve të gjitha: Se ju jeni….

0
165

This post has already been read 163 times!

Jennifer Lopez dhe Maluma publikuan pak ditë më parë këngën e ndarë në dy pjesë që mban titullin “Pa’ti & Lonely”, që do të paraqitet si kolonë zanore e filmit ‘Marry Me’ .

Aurela Gaçe thumbon të gjithë këngëtarët shqiptarë që numërojnë miliona klikime

Ndërkohë këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe, ka zgjedhur pikërisht këtë projekt të famshëm nga dyshja, për të ironizuar dhe thumbuar këngëtarët shqiptarë.

“3 ditë, 3 milionë e 500 mijë shikime. Ndërkohë, Subscribers në Youtube 13.4 milionë. Ose këta s’kanë fansat (që dmth o kanë këta o s’di tjetër) ose s’dinë te blejnë, ose ose, duhet të ishin shqiptarë që të kishin më shumë sukses në këto lloj punësh. Ah, nejse thuaj. Po të ishin këtu, do të kishin th yer rekorde edhe më shumë se kaq. Do të shkruante edhe media për thyerje rekordesh. Po nejse thuaj. Hajt natën”, ka shkruar Aurela, duke ironizuar faktin se Lopez dhe Maluma nuk kanë aq fansa sa kanë artistët shqiptarë.

Image

Aurela Gaçe na jep dy lajme, një të keq dhe një shumë të mirë - News31

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here