LAJM I FUND/ Shoqërohet në polici djali i Saimir Taullaut dhe kushëriri i tij –

Djali i Saimir Taullaut, i njohur si rivali i Aldo Bares, Sajmojen Taullau është shoqëruar në policinë e Durrësit bashkë me djalin e xhaxhait të tij.

OraNews raporton se Sajmojen Taullau është shoqëruar në polici bashkë me djalin e xhaxhait të tij, Klajdi Taullau. Të dy dyshohet të jenë përfshirë në trafik të lëndëve narkotike.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *