LAJM I FUNDIT/ ak.sident i frikshëm në Lezhë-Shkodër, pamjet e rënda –

Një ak.sident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Dajç. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, fatmirësisht pa të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, që ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *