LAJM I FUNDIT/ ak.sident i frikshëmn në vend, përplasen dy kamionë me një makinë, disa të pla.gosur –

Një ak.sident i rëndë është regjistruar në autostradën “Ibrahim Rugova’ në Kosovë, vetëm 2 km nga kufiri me Shqipërinë.

Mësohet se nga aksidenti janë lënduar disa persona, ndërsa nuk dihet nëse ka vik.tima apo jo. “BalkanWeb” mëson se në ak.sident janë përfshirë 2 kamionë dhe 1 makinë.

Siç shihet edhe nga pamjet e frikshme, përplasja ka qenë shumë e fortë, ndërsa ka sjellë edhe bllokimin e kësaj rruge.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *