LAJM I FUNDIT/ ak.sident i rëndë, humb jetën shoferi i Audi-t –

Një ak.sident i rëndë është shënuar pas mesnatës, në aksin rrugor Gostimë-Mollas, pranë fshatit Lumas të Cërrikut.

33-vjeçari Raman Hoxha, ishte në drejtim të mjetit tip Audi, dhe ka humbur kontrollin e për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Shoferi ka humbur jetën për fat të keq, ndërkohë në gjendje të rëndë ndodhet edhe pasagjeri me inicialet E.Q., 29-vjeç.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *