LAJM I FUNDIT/ ak.sident i rëndë në Lezhë, disa të pla.gosur –

Një ak.sident ka ndodhur, mesditën e sotme, në hyrje të qytetit të Lezhës. Paraprakisht mësohet se në ak.sident janë përfshirë dy makina dhe të pla.gosur kanë mbetur dy persona.

Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Top Channel, Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të tij.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *