LAJM I FUNDIT/ ak.sident i rëndë në vend, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, dyshohet për të pla.gosur –

Një ak.sident i rëndë, por fatmirësisht pa vik.tima në njerëz ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan – Cërrik, në afërsi të fshatit Thanë, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një kanal në anë të saj.

Sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, nga ky ak.sident nuk ka pasur vik.tima në njerëz dhe as të pla.gosur, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë ak.sident.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *