LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shqipëri, aksidentohet furgoni me pasagjerë, disa të plagosur rëndë –

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Laç-Mamurras tek mbikalimi i Bushneshit. Mësohet se si pasojë e përplasjes së një fugoni me pasagjerë dhe një makinë tip “Benz” kanë mbetur të plagosur dy persona.

Raportohet se të plagosurit Sadri dhe Teuta Musaj janë dërguar në spitalin e Traumës.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë që janë duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Po ashtu po punohet për mbarëvajtjen e qarkullimit rrugor në këtë aks, për shkak të problemeve që ka shkaktuar aksidenti.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shqipëri, aksidentohet furgoni me pasagjerë, disa të plagosur rëndë –

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Laç-Mamurras tek mbikalimi i Bushneshit. Mësohet se si pasojë e përplasjes së një fugoni me pasagjerë dhe një makinë tip “Benz” kanë mbetur të plagosur dy persona.

Raportohet se të plagosurit Sadri dhe Teuta Musaj janë dërguar në spitalin e Traumës.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë që janë duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Po ashtu po punohet për mbarëvajtjen e qarkullimit rrugor në këtë aks, për shkak të problemeve që ka shkaktuar aksidenti.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *