LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend, ka të plagosur –

Një aksident automobilistik ka ndodhur në lagjen “Brigada e 17 Sulmuese” në  Elbasan, ku dy automjete janë përplasur me njerëi tjetrin dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një djalë.

I lënduari është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ku dhe po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentut.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *