Një aksident është regjistruar ditën e sotme, pranë Kopshtit Botanik. Makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me ndarëset. Në vendngjarje kanë mbërritur policia për të zbardhur pasojat e aksidentit. Ndërkohë nuk raportohet për të lënduar.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here