LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend (PAMJE) – Korrieri.net


Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Shkozë të Tiranës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe BalkanWeb ka siguruar edhe foto nga vendngjarja.

Siç duket dhe nga pamjet, një automjet ‘’Benz’’ isthe duke udhëtuar në rrugë kryesore teksa një tjetër automjet në tentativë për të hyrë në rrugë i ka prerë rrugën.

Nga aksidenti ka vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar.

 


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *