LAJM I FUNDIT/ Blindohet Lezha, zbarkon në veri FNSH dhe RENEA –

Operacioni i Policisë së Shtetit, me strukturat mbështetëse FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar këtë të martë në Lezhë. Në orët e para të pasdites ka nisur një operacion antikanabis që po ndërmerret në bashkëpunim edhe me Guardia di Financa.

Burime bëjnë me dije se deri tani janë sekuestruar të paktën 4 mijë rrënjë kanabisi. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se operacioni është në vijim e sipër në fshatin Kashnjet.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *