Lajm i fundit/ Derdhet Breshëri Arme ndaj banesës së 1 personi, oh zot, aty ndodheshin…detaje tronditëse –

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Prezës, ku është qëlluar me breshëri arme ndaj banesës së shtetasit N.S.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka pasur persona të lënduar, ndërsa ngjarja ka tronditur familjarët.

Policia ka bërë sekuestrimin e kamerave të sigurisë në zonë, që mund të çojnë drejt identifikimit të autorit/autorëve.

Njoftimi i policisë:

Gjatë natës, në Prezë, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të banesës së shtetasit N.S, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *