LAJM I FUNDIT/ Kryeministri Rama del me shpejtësi që në mëngjes dhe publikon videon që po bën namin – Korrieri.net


Kryeministri Edi Rama ka nisur menjëherë nga puna, duke ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamjet nga rindërtimi i shtëpive pas tërmetit. Ndër të tjera ai premton se tani do punojë tre herë më shumë për t’ju kthyer borxhin shqiptarëve.

Postimi i Ramës

Dhe tani 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer sadopak borxhin e madh ku më futët të dielën e bukur të 25 prillit

*FushëKrujë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/302320791290206


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *