Një ngjarje e rë.ndë është regjistruar në Kashar. Një gazetare ka rënë pre e dh.unës fizike dhe psikologjike nga i dashuri i saj, i cili e ka marrë forc.ërisht në makinën e tij.

Nje djale ra ne pr.angat e policise pasi i ishte kthyer ne tm.err ish te dashures se tij, madje ka guxuar edhe ta marre ‘pe.ng’.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale “Përndjekja” dhe “Heqja e paligjshme e lirisë” i shtetasit A. K., 35 vjeç.

Sipas policise,”ai ka përndjekur dhe ka marrë me forcë në mjetin e tij, ish të dashurën”.

Denoncimin e ka bere kjo e fundit pasi ka shpetuar nga duart e tij.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here