LAJM I FUNDIT/ Merret vendimi, ja kur nis mësimi në universitete këtë vit

0
38

This post has already been read 36 times!

Merret vendimi per nisjen e vitit te ri akademik te Arsimit të Lartë.

Studentet do të nisin mësimin kete vit, me gjithe sfidat e pandemise më 2 nëntor.

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka firmosur urdhrin për caktimin e datës dhe ka caktuar datën 2 nëntor.

Ministria i ka bërë thirrje institucioneve publike të arsimit të lartë që të dërgojnë listën e studentëve të regjistruar sipas programeve të studimit dhe fakulteteve përkatëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here