LAJM I FUNDIT/ Ministrja Evis Kushi infektohet me Covid, ja gjendja e saj

0
18
Ministrja e Arsimit Evis Kushi infektohet me k.oronav.irus. Lajmin e ka bërë me dije vetë ministrja në një postim në rrjetet sociale, ku thotë se është karantinuar në banesë.

“Ju bëj thirrje të gjithëve, të respektoni të gjitha rregullat dhe protokollet në fuqi, për parandalimin e përhapjes së virusit”, bën thirrje ministrja.

POSTIMI I PLOTE

Të dashur miq,

Pas testimit për COVID-19, ju informoj se kam rezultuar pozitive. Aktualisht jam karantinuar, duke ndjekur të gjitha udhëzimet e mjekëve dhe do të vazhdoj t’i përmbush detyrat nga shtëpia.

Ju bëj thirrje të gjithëve, të respektoni të gjitha rregullat dhe protokollet në fuqi, për parandalimin e përhapjes së virusit.

Uroj shumë shëndet për ju dhe familjet tuaja!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here