Lajm i fundit/ Në fillim shkoi djali, pas tij dhe babai, tro nditet vendi, çfarë ndodhi në mes të lagjes? Vjen njoftimi sho kues

0
5


Blutë e Kryeqytetit kanë shpallur në kërkim dy persona, babë e bir, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë pla gosur me thi kë një 32-vjeçar i cili është dërguar në spital.
Policia njofton se po punohet për kapjen e shtetasve (atë e bir), G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç.
‘Më datë 04.04.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasve (atë e bir), G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, sepse në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, për motive të dobëta në bashkëpunim me njeri – tjetrin, kanë go ditur me mjet prerës shtetasin E. K., 32 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.’’-njofton policia.
Po ashtu policia ka arr estuar në fla grancë E. M., 19 vjeç dhe J. Gj., 19 vjeç, si dhe proceduan në gjendje të lirë shtetasin M. A., 19 vjeç dhe punohet për kapjen e shtetasit K. Sh., 24 vjeç, pasi në bulevardin “Migjeni” në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë go ditur me sende të forta shtetasin B. K. /korrieri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here