LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Durrës, Vangjush Dako konflikt me… – Korrieri.net


Ndërkohë që numërimi i kutive të votimit po shkon drejt fundit, raportohet se në Durrës ka pasur një konflikt mes ish-kryebashkiakut socialist Vangjush Dako dhe kandidatit të PD-së Ferdinand Xhaferri.

“Panorama” raporton se dy përfaqësuesit e forcave politike rivale janë përplasur verbalisht me fyerje të ndërsjellta.

Përplasje ka pasur gjithashtu mes mbështetësve të dy partive politike, Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *