LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Golem, ka të vdekur

Kavajë/Informacion paraprak/ Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *