LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në vend, 47 vjeçari vret veten me pistoletë në mes të dyqanit të tij –

Fier Informacion paraprak:

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *