LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Vlorë – Shkodra News


Një automjet është djegur totalisht paraditen e së shtunës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30 në lagjen “Osman Haxhiu”.

Automjeti tip “Renault”, në pronësi të shtetasit E.B. ishte i parkuar. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *