LAJM I FUNDIT/ Sherr i rëndë dhe pla gosje në mes të Tiranës, detajet e para

0
8


Rreth orës 18:50, tek Ish Stacioni i Trenit, në afërsi të një lokali, persona ende të paidentifikuar pas një kon flikti të çastit për motive të dobëta, kanë go ditur me mjet prerës (thi kë) shtetasin E. K., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Rreth orës 19:15, në bulevardin “Migjeni”, persona ende të paidentifikuar kanë go ditur me gr ushta shtetasin B. K., dhe më pas janë larguar me shpejtësi.
Grupi het imor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarje si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve. /7news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here