LAJM I FUNDIT/ Shkon i dehur në shtëpi, 44-vjeçari bën gjëmën, policia jep detajet –

Korçë/Informacion paraprak/ Më datë 21.05.2021, rreth orës 18:00, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për ndihmë mjekësore, shtetasi R. Xh., rreth 44 vjeç, banues në Korçë, i cili në gjendje të dehur, në banesën e tij, dyshohet të jetë vetëplagosur, me mjet të mprehtë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *